Türkiye’de En Sık Kullanılan Ödeme Yöntemler

Türkiye’de En Sık Kullanılan Ödeme Yöntemleri

Online Ödeme Alma Yöntemleri ­ İnternetten Ödeme Alma 2024

GCash ile ödeme yapmayı seçtiğinizde bir QR kodunu taramanız için sizi GCash açılış sayfasına yönlendiririz. E-ticarette jalan keluar ödeme sistemleri empieza modelleri, mal empieza hizmetler için çevrimiçi ödeme yapmanın alternatif yöntemlerini içerir. Son olarak, alternatif ödeme sistemleri genellikle hem tüccarlar hem de müşteriler için daha düşük işlem ücretleri sunar. Yeni başlayanlar için, alternatif ödeme sistemleri genellikle geleneksel ödemelerden daha güvenli ve özeldir. Alternatif ödeme yöntemleri fintechler ve müşteriler için daha düşük ücretler de sunabilir. Örneğin, bazı alternatif ödeme yöntemleri önemli ölçüde daha düşük ücretler talep edebilir.

Birden fazla ödeme seçeneği sunmak daha çok müşteri çekmenizi empieza müşterilerinizin daha çok alışveriş yapmasını sağlar. Bununla birlikte, the woman ödeme türünün avantajları, dezavantajları ve belirli bir maliyeti vardır. • Peşin ödemeyi yapan banka lehdarın malları göndermemesi veya akreditif şartlarına uygun vesaiki ibraz etmemesi durumunda peşin ödediği parayı faizi ile birlikte amir bankadan istemek hakkına sahiptir. • Bu durumda ihracatçı, yurt dışındaki bankasının yanında kendi bankasının da taahhüdünü sağlamış olur. Bir bankanın teyidini ekleyerek akreditifi lehdara ihbar etmesi, akreditifi açan bankanın bütün sorumluluklarının, lehdar banka tarafından da üstlenilmesi anlamına gelir. Bazı ülkelerde ve bölgelerde, ödeme bilgilerinizi çevrimiçi” “olarak appleid. apple. com’dan düzenlediğinizde ek ödeme yöntemleri, hesabınızdan kendi kendine kaldırılabilir mostbet.com indir.

Alternatif Ödemeler Güvenli Midir?

Donanım bir yazar kasa, tablet ya da bir mobil cihaza takabileceğiniz küçük bir kart okuyucu dongle olabilir. Alternatif olarak, daha karmaşık bir POS sistemine bağlamadan da bir POS cihazı ile nakit dışı ödemeleri alabilirsiniz. Uyum sağlamazsanız müşteri verilerinin ihlali veya çalınmasına ilişkin maliyetlerden sorumlu olabilirsiniz.

 • • Aracı firma satış yapacağı ülkede lehine açılmış bulunan akreditifi, teminat göstererek kendisinin ithalat yapacağı ülke (firma) lehine bir akreditif açabilir.
 • Yapılan araştırma, ABD’li tüketicilerin %43’ünün 2022 yılında dijital cüzdan kullandığını ortaya koyuyor.
 • Bu, banka havalesi veya elektronik fon transferi (EFT) kullanılarak yapılabilir.
 • Mevcut taksit seçeneklerini görüntülemek için bağlantıya tıklayın ve tercihinizi belirleyin.
 • öncelik verin.

• Avans veya peşin ödeme koşulu akreditifin üzerine kırmızı ile yazıldığı için bu isim verilmiştir. • Bankalar genellikle her akreditif” “için ayrı bir kredi tesis etmeksizin, bunu birbirlerine açtıkları kredi tesisi çerçevesinde değerlendirirler. • Muhabir banka de uma akreditifi “teyit” ederek, malın bedelinin ödeneceği konusunda ek bir teminat vermektedir. • İhbar ettiği akreditifin gerçekliğini ve doğruluğunu kontrol etmek dışında bir sorumluluğu yoktur.

Banka Havalesi

Kullanıcılar harcama yaparken, harcama tutarına yakın bir limit belirleyip ödemelerini güvenle gerçekleştirebilirler. Böylelikle hesabınızda olağandışı harcamaların meydana gelmesini” “engellemiş olursunuz. Gelin u halde online ödeme alma yöntemleri neler ve işletmeler için önemi nedir, birlikte inceleyelim. Filipinler’deki müşteriler, GCash mobil cüzdan uygulamasını kullanarak GCash’i ödeme yöntemi olarak kullanabilir.

 • Buna bağlı olarak son senelerde banka kartları ve kredi kartları, özellikle de Visa ve MasterCard en popüler ödeme şekli hâline geldi.
 • Hesap açmak hızlı ve kolaydır; ödemenizi yaparken ödeme seçeneğinizi “PayPal” olarak belirleyerek bir hesap açabilirsiniz.
 • Çözüm geliştirme iş ortaklarımızın Logo servislerine entegre şekilde geliştirdiği çözümlerle işletmenizde bütüncül bir sistem kurun.
 • Hem kolay kullanımı ankle rehab ebook de avantajları vas?tas? ile kredi kartı ile ödeme, müşterilerinizin en çok tercih ettiği internetten ödeme alternatiflerinden biri.

Link ile ödeme yöntemi sayesinde hiçbir platformda bulunmasanız bile satış yapabilmeniz mümkün. Müşterilerinize bir system üzerinden veya sms ile ödeme cabeza sayesinde ileteceğiniz link ile kolayca ödeme alabilirsiniz. Şirket kurmadan online ödeme almak isteyenler için hyperlink ile tahsilat en avantajlı alternatiflerden biridir.

Lidio’nun Sınır Ötesi Iş Birlikleri Ile Dünyanın Her Yerinden Milyonlarca Yeni Tüketiciye Ulaşın

Latin Amerika’daki kart veren bazı bankalar, zaman içinde sabit ödemelerle uygun satım cabeza işlemi gerçekleştirebilmeniz için taksit programları sunar. Yerel para birimiyle satın alma işlemi gerçekleştirirken uygun bir kart numarası girdiğinizde ödeme adımında Taksitler bağlantısı görüntülenir. Mevcut taksit seçeneklerini görüntülemek için bağlantıya tıklayın ve tercihinizi belirleyin. Online bankacılık hizmetleri, müşterilerin bankalarının web sitesi veya mobil uygulaması aracılığıyla doğrudan banka hesaplarından ödeme yapmalarını sağlar.

 • Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, Diners Club International ve UnionPay dahil birçok önde gelen kartı kabul ediyoruz.
 • Yapacağınız tahsilat ve ödemeler için farklı finansman yöntemleri kullanabilirsiniz.
 • Ülkemizde PayTR, Moka, iPara gibi sanal pos firmaları tarafından sunulan, eğitimden gıdaya kadar birçok farklı sektörde faaliyet gösteren firmalar tarafından kullanılıyor.
 • Bankanızın net sitesinde işlem için yetki verdikten sonra, sitemize geri dönersiniz ve biz ödeme onayınızı beklerken siparişinizin durumu Beklemede olarak görünür.

Bu durumda aradaki farkı bankadan kredi kullanarak veya bankadaki Kredili Mevduat Hesabı (KMH) and Hazır Hesap kullanarak veya öz kaynaklarınızla kapatabilirsiniz. Ürünlerimizle ilgili destek almak, sorunlarınıza çözüm bulmak ve daha fazlası için Logo Destek Merkezi’ni ziyaret edin. Satış noktası (POS) sistemi, işletmenizin satışlarını yönetme ve [doğru kayıtlar] tutma i?in önemli bir araç olabilir.

Apple Altbier Bilgisi

Bu borcunuzu ödeyebilmenin birçok yolu olsa da genel kabule göre iki yöntem ön plana çıkmaktadır. Bu yöntemde borçlarınızı tutarlarına göre sıralayıp en düşük olandan başlayarak ödersiniz.

Bu jalan keluar ödeme sistemleri hızlı ve güvenli oldukları için genellikle e-ticarette kullanılır. Kartlı ödemeler, ödül puanları empieza sadakat programları gibi ek özellikler para sunabilir. Dijital cüzdanlar, e-ticarette popüler jalan keluar ödeme sistemleridir. Müşterilerin kredi kartı bilgilerini dijital bir platformda güvenli bir şekilde saklamalarına olanak tanırlar.

Iyzico Ile Öde Sayesindedaha Fazla Kazanmak Için;

Bu alternatif ödeme yöntemleri, ödeme ayrıntılarını içeren bir TEXT mesajının belirlenen bir numaraya gönderilmesini ve ardından işlem yapılmadan önce işlemin doğrulanmasını içerir. Bu, satıcıların müşterilerin kart numaralarını veya diğer hassas bilgileri girmelerini gerektirmeden ödeme kabul etmelerini mümkün kılar. Uygulama içi satın alımlar, çevrimiçi ödemeler veya perakende mağazalarında temassız ödemeler için kullanılabilirler.

 • Siz para işinizi büyütmeye hazırsanız bilgilerinizi bırakın, sizing ulaşalım.
 • E-ticarette ödeme sistemleri, güvenli bir ödeme ortamı sayesinde müşterilerinizden kolayca ödeme almanızı sağlar.
 • Dijital cüzdanlar, kullanıcıların on-line alışverişlerinde ödeme sayfasına geldikleri zaman tanımlı kartı seçip olduk?a kolay bir ?ekilde ödeme yapabilmelerini sağlıyor.
 • • İhracatçı malları göndererek ithalatçı üzerine bir poliçe çekerek sevk ettiği mallara ait belgeleri buna ekler.
 • Uygulama içi satın alımlar, çevrimiçi ödemeler ya da perakende mağazalarında temassız ödemeler için kullanılabilirler.
 • Alternatif ödeme yöntemleri genellikle fonların doğrudan bir tarafın banka hesabından diğer tarafın banka hesabına aktarılmasını içerir.

Asenkron ödeme sistemleri, paranın doğrudan bir banka hesabından diğerine aktarılmasını içeren alternatif ödeme modelleridir. Bu, banka havalesi veya elektronik fon transferi (EFT) kullanılarak yapılabilir. Ayrıca, alternatif ödeme yöntemleri tüccarlar için işlem maliyetlerini azaltabilir ve yeni pazarlara daha hızlı ulaşmalarına yardımcı olabilir. Ayrıca, POS sistemlerinde banka kartlarını ve kredi kartlarını işlemek ve ticari işlemleri yönetmek için farklı ücretlere tabi tutulabilirsiniz. Ayrıca, diğer ödeme yöntemlerini ve işletmenize yararlı olup olmayacaklarını da göz önünde bulundurun. Müşterilerinizin arkadaşlarına veya ailesine verebilecekleri hediye kartları weil satabilirsiniz.

Uluslararası Ödeme Şekilleri

alt basamağa geçerek bu uygulamayı adım adım yapmaya devam edin. Bu yöntemde de zaten tüm borçlarınızın asgarisini yine ödüyor olacaksınız, önemli olan hep sobre yüksek faizi olan borcunuza mümkün olduğunca yüksek bir ödeme yapmaya çalışmak olacaktır. Paypal, Afterpay, Klarna, Payoneer ve Alipay üzerinden alacağınız ödemelerde alıcınız, ödeme işlemini gerçekleştirebilmek için ödemenin alınacağı ilgili ödeme kuruluşunun giriş sayfasına yönlendirilir.

 • İstedikleri bankadan istediği ödeme planını seçen müşteriler, kendilerine sunulan kredi limiti ile ödeme yapabiliyor.
 • Sistemde öğrenci adına oluşturulan dönem öğrenim ücretinin taksitleri KMH hesabına en geç taksit tarihine kadar yatırılmalıdır.
 • Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Çerez Politikası’nı incelemenizi rica ederiz.
 • Bununla birlikte, Avrupa’nın merkezi noktalarından biri olan Türkiye, dünyanın her yerine ürün ihracatı empieza ithalatı yapıyor.
 • İnternetten online ödeme alma yöntemleri müşterileriniz için de büyük avantajlar sunmaktadır.

• Gerekli şartlar yerine getirildiği takdirde akreditif bedelinin amir bankaca ödeneceği taahhüt edilmiştir. • “ticari kabul” ise belgeler alıcıya, adına çekilen poliçedeki bedeli ödeyeceğine dair kabul alındıktan sonra teslim edilir. • Bu şekilde yapılan konsinye satışta, konsinyatör tarafından ihracatçıya asgari bir satış fiyatı garanti edilmektedir. • Satılmak üzere gönderilen malları teslim alan ilgili kişi veya kuruluşlar malı rayiç değerinden satarlar komisyon vb. Giderleri satış gelirinden düşerek kalan tutarı yetkili banka aracılığı ile döviz cinsinden ihracatçıya yollarlar.

Ticaret Bakanlığı

Birçoğu müşterilerin kartlarla veya dijital olarak ödeme yapabilmesinin işletmeye getirdiği faydaların farkındadır. Karaca, banka veya kredi kartı bulunmayan müşterilerinden iyzico ile Öde sayesinde ödeme alıyor ve tüm” “müşterilerine çözüm sunuyor. Son kullanıcıların ödemelerini vadelendirmek ve onlara ödeme kolaylığı sunmak amacıyla kullanılan alışveriş kredisi çözümleri, ülkemizde birçok marka tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

 • E-ticarette solusi ödeme sistemleri empieza modelleri, mal ve hizmetler için çevrimiçi ödeme yapmanın jalan keluar yöntemlerini içerir.
 • Şirket kurmadan online ödeme almak isteyenler için hyperlink ile tahsilat durante avantajlı alternatiflerden biridir.
 • Tahsilatlarınız yani gelirleriniz, ödemelerinizden yani harcamalarınızdan fazlaysa işler iyi gidiyor demektir.
 • Alıcının (İthalatçı) ödemeyi peşin olarak gerçekleştirdiği ödeme yöntemidir.
 • Bu sistemde müşterilerin faydalanabileceği birçok farklı online ödeme yapma yolu bulunur.

artmaya ve büyümeye devam edecek, yani bir kartopu etkisi yaratacak. Yurt dışı ödeme yöntemleri ile API üzerinden ya da Ortak Ödeme sayfası üzerinden kolayca ödeme alabilirsiniz. Hizmetleriniz/ürünleriniz ile yurt dışına açılabilir ve yurt dışı müşterilerinizden hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Online Ödeme Cabeza Yöntemleri Neler? ­ Online Ödeme Nasıl Alınır?

Bu internet sitesinde yer alan tüm içerikler, ziyaretçilere bilgi verilmesi amacıyla hazırlanmış olup tavsiye amacı taşımaz. Logo sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, güncelliği ve kullanılması i?in herhangi bir güvence sunmaz. İlgili bilgiler kullanılmadan önce ilgili konu hakkında bir profesyonelle ile görüşülmesi tavsiye edilir. Logo bu sitede yer alan içerikler sebebiyle doğabilecek zararlar bakımından sorumluluk kabul etmez. Lütfen siteyi empieza sitedeki bilgileri kullanmadan önce Kullanım Koşulları’nı okuduğunuzdan emin olunuz. • Ancak, bu tür akreditifte peşin ödeme veya avans, malların depolandığını gösteren empieza banka adına düzenlenmiş veya bankaya devredilmiş bulunan bir depo makbuzu karşılığında yapılır.

bir süre sonra da bu borcu da bitirebilirsiniz. Ve bu şekilde listenizde aşağıya inmeye devam ettikçe her bir borcunuz için ödeyebileceğiniz miktar

İşletmenizi Ödeme Yöntemlerine Hazırlama

Fiyatların ürünlerin orijinal değerine göre oldukça yükselmesi anlamına geliyor. Yani, ABD’deki H&M’de 10 Euro tutarındaki bir tişört Türkiye’de 60 Türk lirasına satılıyor. Fiyatlarda yükselme, eskiden “normal alışveriş” olarak adlandırılan aktivitelerin artık lüks olması ile sonuçlanıyor. Ayrıca, başka fırsatlar veya satışlar için çevrimiçi alışverişe yönelen tüketici sayısı artıyor, zorlu” “bir ekonomide tüketiciler biraz para tasarrufu yapabileceği her fırsatı kullanıyor.

Camper, iyzico Sanal POS ile tek entegrasyonla tüm kartlardan ödeme alıyor ve yapay zeka tabanlı güvenlik sistemi ile müşterilerine güvenli bir ödeme deneyimi sunuyor. Ödeme adımındaki müşteri deneyimini en yüksek seviyeye çıkarmak ve müşterileri nezdinde bir tercih sebebi meydana getirmek isteyen işletmeler ise birden fazla alışveriş kredisi çözümü ile çalışmayı tercih ediyor. Dijital cüzdan; kullanıcıların bir harcama yapmadan önce belirledikleri tutarda bir parayı saklayıp, harcama esnasında kullandıkları en güvenilir online ödeme yöntemlerinden biridir. Ani kendilerine restriction açtırarak her ay” “u limiti geçmeyecek tutarda alışveriş yapabilir ve her ay harcamalarının asgarisini(en düşük tutarını) ödeyerek borçlarını gelecek aylara aktarabilmektedir. Bu da tüketicilerin banka kartındansa kredi kartı ile yaptığı alışverişlerde borçlanabileceği anlamına gelir. En düşük borçlu kredi kartınız hariç diğer tüm kredi kartı borçlarınızın

Bu Yazardan Daha Fazla Yazı

en yüksek faizli olana ise mümkün olan en yüksek tutarda ödeme yapmaya çalışın. En yüksek faizli olan borcunuz sıfırlandıktan” “sonra sıralamada bir

Bu yöntemde tutar olarak en düşükten en yükseğe doğru tüm kredi kartı borçlarınızın listesini yaparak işe başlayın. Eğer iki kredi kartınızın borcu birbirine çok benzerse yüksek faiz oranına sahip olanına öncelik verin.

Yurt Dışı Ödemelerinizi Takip Edin

Bu sitenin içeriği ve bu bölümde yer alan bilgilerin görüntülenmesi, herhangi bir durumda yasal danışmanlık veya vergi danışmanlığı olarak yorumlanamaz ve bu” “hususlarda güvenilir bir kaynak değildir. Yasal olarak şirket kurma prosedürleri de dahil olmak üzere herhangi bir yasal problemde veya vergi sorununda bir avukata danışmanız gerekmektedir. Bu sitenin içeriği Türkiye’deki hedef kitleye yönelik olarak düzenlenmiştir.

Türkiye’nin para birimi Türk lirasının ne yazık ki küresel ölçekte değeri oldukça düşük. Birkaç yıl önce bile liranın değerinin çok daha yüksek olması, mali ekonomideki istikrarın çok kısa bir süre içinde dahi büyük ölçüde değişebileceğini gösteriyor. Bununla birlikte, Avrupa’nın merkezi noktalarından biri olan Türkiye, dünyanın her yerine ürün ihracatı ve ithalatı yapıyor. Bu da küresel markaların Türkiye’de satışa sunulması anlamına geliyor. 24 saat içinde, yerinizden kalkmadan tüm kredi kartlarından taksitli veya peşin ödeme almaya başlayın. Dış ticaret işlemlerinizde ihtiyaçlarınıza yönelik ödeme yöntemlerine bu sayfadan ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Craftgate Ile Hangi Yurt Dışı Ödeme Yöntemlerine Tek Noktadan Erişebilirim?

Kredi kartı ile online ödeme, müşterilere ödeme konusunda rahatlık sağladığı için en çok tercih edilen empieza her firmanın sunması gereken ödeme yöntemlerinden biridir. Online Kredi Kartı; kullanıcılarına bir finans şirketi tarafından verilen bir tür ödeme kartıdır. Fakat kredi kartı ile internetten ödeme yapmak banka kartı ile online ödeme yapmaktan farklıdır. Klarna, “Şimdi alın, sonra ödeyin” ve “Taksitle ödeyin” seçenekleri sunan popüler bir “Şimdi alın, sonra ödeyin” hizmet sağlayıcısıdır. Uygun satım alma işlemleri için ödeme adımımızda Klarna’yı desteklenen ödeme seçeneği olarak görüntüleriz. Bu esnek ödeme şartları bölgeye göre değişiklik gösterebildiğinden satın alma işleminiz için kullanılabilir seçenekleri görüntülemek üzere Klarna’yı seçin.

 • Eğer bu plana bağlı kalırsanız
 • Alışveriş kredisi kuruluşları ile entegre olan web sitelerinde, bu yöntem ile alışveriş yapmak isteyen müşterilerin online alışveriş kredisi başvurusunun sonucu anında kendilerine iletiliyor.
 • artık ödeme yapmayacağınız için sonraki kredi kartına ödeyebileceğiniz
 • • Şirketlerin yurt dışı acente ve şubelerine yaptıkları satışlarda tercih edilir.
 • ” sorusunu kendinize sormanız, sitenize gelen ve alışveriş yapmak isteyen bir tüketici açısından düşünerek, piyasa araştırmalarının da yardımıyla birlikte “Hangi ödeme metodları daha kullanışlı olabilir?

Çözüm geliştirme iş ortaklarımızın Logo servislerine entegre şekilde geliştirdiği çözümlerle işletmenizde bütüncül bir sistem kurun. POS sisteminizde oluşacak bir sorun faaliyetlerinizi yavaşlatabilir ve işletme sahibi olarak sorunu sizin çözmeniz gerekebilir. Bazı POS sistemi sağlayıcıları günün her saatinde ücretsiz destek verebilir.

Apple Destek Bölümüne Ulaşın

Bu world wide web sitesinde yer joe metin ve görseller Ticaret Bakanlığı tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Appleid. apple. com adresine giriş yaptıktan sonra da bir ödeme yöntemi ekleyebilirsiniz. Sizin empieza ailenizin App Store, iCloud+, Apple Music empieza daha fazlası için kullanabileceği bir ödeme” “yöntemi ekleyin.

 • Ancak bu durum, her bir ödeme hizmeti sağlayıcısı ile ayrı entegrasyon süreci yürütmeyi gerektiriyor.
 • Alternatif ödeme çözümlerimiz hakkında daha ?ok bilgi edinmek için bugün bize ulaşın.
 • Tüm ailenizin seveceği binlerce film arasından istediğinizi satın alın veya kiralayın.
 • Türkiye’deki en iyi online ödeme sistemleri arasından bir tercih yapmanız müşterilerinizin sorunsuzca sipariş oluşturabilmesini sağlayacağı için oldukça önemlidir.

• Kırmızı şartlı akreditife benzer şekilde satıcıya peşin ödeme yapılma olanağı verir. • Bu akreditifte yapılacak ödemeler için bir sınır belirlenmemesi, gerek alıcıyı gerek akreditifi açan bankayı büyük sorumluluk altına sokacağından rotatif akreditif meblağ ya da süre ile sınırlandırılabilir. • İhracatçı sevkiyatı yapıp, akreditifte belirtilen koşulları yerine” “getirerek, vesaiki bankaya ibraz ettiğinde mal bedelini tahsil eder. Bu internet sitesinde yer alan metin ve görseller yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmış olup, gümrük ve dış ticaret mevzuatı hükümleri yerine geçmez. Bu rehberin herhangi bir sayfasını ziyaret etmeniz halinde kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Sneaks Up Limitli sayıda üretilen empieza “raffle” yöntemi ile satışı gerçekleştirilen ürünlerinin ödemelerini iyzico Hyperlink Yöntemi ile alarak işlerini kolaylaştırıyor.

Alternatif Ödemeler Maliyet Etkin Midir?

Apple tarafından üretilmeyen ürünler veya Apple tarafından denetlenmeyen veya test out edilmeyen bağımsız internet siteleri hakkındaki bilgiler bir öneri veya onay niteliği taşımadan sunulmuştur. Üçüncü taraf web sitelerinin ya da ürünlerinin seçilmesi, performansı veya kullanılması i?in Apple hiçbir sorumluluk kabul etmez. Apple, üçüncü taraf internet sitelerinin doğruluğu ya da güvenilirliğiyle ilgili herhangi bir beyanda bulunmamaktadır. Zaten kayıtlı bir ödeme yönteminiz varsa ödeme yönteminizi nasıl değiştireceğinizi veya güncelleyeceğinizi öğrenin. Ülkeniz ya da bölgenizle eşleşen bir ödeme yöntemi kullandığınızdan emin olun empieza ayarlarınızı kontrol edin.

 • Son kullanıcı için ödeme kolaylığı anlamına gelen bu yöntem sayesinde işletmeler, müşteri edinimi süreçlerini kolaylaştırıyor ve müşteri deneyimini geliştiriyor.
 • Online ödeme nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, yukarıda yer alan adımları uygulayarak anında çevrimiçi ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Mobil cüzdanlar, müşterilerin mobil cihazlarıyla ödeme yapmalarını kolaylaştırır empieza geleneksel ödeme yöntemlerine göre daha yüksek düzeyde güvenlik sağlar.
 • Alıcının ödemeye onay vermesinin ardından, herhangi bir kart bilgisi girilmeden ödeme başarıyla tamamlanabilir.
 • Başvuru yapmadan önce Üniversiteden ödeme planı almanız gerekmektedir.

Ödeme alabilmek için tek yapmanız gereken ise Vepara Sanal POS hizmeti için bizimle iletişime geçmek. %98. 7‘lik bir oranla Vepara Sanal POS hizmetinin başarılı ödeme cabeza yüzdesi tüm işletmeler için önemli bir avantaj sunmakta. Banka Havaleleri, ödemenizi İnternet bankacılığı, elektronik transfer, telefon bankacılığı yoluyla ya da ödemeyi şahsen nakit olarak bankaya” “giderek yapmanızı sağlar. Bu ödeme yöntemini tercih ettiğinizde, fatura bilgilerinizde belirtilen ülke/bölgede kullanılan ödeme sayfasına tekrardan yönlendirilirsiniz. Bankanızın oturum açma sayfanıza yeniden yönlendirilmeden önce fatura bilgilerinizi güvenli bir şekilde girmeniz istenir. Bankanızın web sitesinde, işlemi onaylamanız empieza yetkilendirmeniz istenir ya da işlemi tamamlamanın alternatif yolları konusunda bankanızdan talimatlar verilir (yüz yüze veya telefonla).

admin

Write a Reply or Comment