DIŞ CEPHE MANTOLAMA

Mantolama (ya da yalıtım)  sayesinde; Isı ve su yalıtımı sağlanır. Ayrıca enerji tasarrufu sağladığı için çevrenin korunmasınayardımcı olur. Binanızı dış etkenlere karşı korur. Bina ömrünü uzatır.

DIŞ CEPHE BOYA

Dış cephe boyamak daha profesyonel bir işçilik gerektirir. Uzman Kadrosuyla kendini ispatlamış olan Uğurhan Yapı;  binanızın daha uzun yıllar size hizmet vermesini sağlayacak profesyonel çözümler sunar.

İÇ CEPHE BOYA

Binanızın dışı kadar içi de önemlidir. Yapılacak uygulamanın dayanıklı olmasının yanında kaliteli işçilik gerektirir. Uğurhan Yapı, 18 yıllık tecrübesi ve kaliteli malzeme kullanımıyla binanızın hem dışını hem de için güzelleştirir.

ENERJİ KİMLİK BELGESİ (ÜCRETSİZ)

Enerji Kimlik Belgesi,  5627 Sayılı Enerji Verimliliği Kanunu ve bu kanuna bağlı Binalarda Enerji Performansı yönetmeliğinde tanımlanmış ve 50 m² üzerinde inşaat alanına sahip tüm binalara çıkarılması zorunlu hale gelmiştir.

ÜCRETSİZ KEŞİF

Uğurhan İnşaat Yapı Taahhüt, binanızla ilgili yapılacak işler için ÜCRETSİZ KEŞİF hizmeti sunuyor. Bina yalıtımı, dış cephe veya iç cephe ile alakalı tüm konularda size danışmanlık hizmeti veriyor.

ESTETİK DEKORASYON

Estetik Dekorasyon  strafor bazlı elemanlarla binanıza yeni bir görünüm kazandırmakla kalmaz % 60’a varan ısı yalıtımı sağlar. Uğurhan Yapı’nın deneyimli kadrosu ve kaliteli işçiliği ile binanızı güzelleştirin.